25. ročník Velké ceny města Pardubic handicapovaných sportovců

Vážení sportovní přátelé,
dovolujeme si Vás srdečně pozvat na letošní první atletický mítink Velká cena města Pardubic v atletice handicapovaných 2022.
Akce proběhne v neděli 1. května 2022 od 10,30 hodin na Městském atletickém stadiónu v Pardubicích. Předpokládaný konec akce je kolem 16. hodiny.

Závod je sankcionovaný!
Rádi bychom nabídli vedle tradičních vrhačských disciplín pro stojící i sedící i možnost vypsání disciplín dalších (v případě účasti min. 3 závodníků).
Přihlášky zašlete, prosím, do 25. 3. 2022 na tuto mailovou adresu petr@atletikabb.cz .Potom bude zpracován časový program akce a znovu rozeslány informace o všech vypsaných disciplínách. Jednotlivé soutěže jsou vypsány OPEN, tedy bez ohledu na věkovou kategorii. Je možné, že v případě zájmu bude vypsán samostatný závod pro mládež (60 m, míček apod.).
Systém vyhlašování bude stejný jako v předchozích letech. Budou vyhlašování 3 nejlepší závodníci v disciplíně. Pravděpodobně budou některé kategorie sloučené, stejně jako na podzimním mítinku PARDUBICE BEZ BARIÉR OPEN (ten se letos uskuteční v neděli 18. 9. 2022).

Upozorňujeme na termíny přihlášek a s tím související výše startovného:
Přihlášky do 25. 3. 2022 - startovné 100,-- Kč/osobu/celý závod bez ohledu na počet disciplín.
Na další přihlášky nebude brán zřetel.

Platba za přihlášky bude formou faktury, která bude vystavena po obdržení přihlášky. Peníze za propadlé starty se nevrací.

Průběžně doplňujeme informace do stránky akce na našem webu: ZDE

Těšíme se na Vaši účast!

Organizátoři akce

z Atletiky Bez Bariér Pardubice

datum: 08 Mar 2022 autor: Eva Hrdinová
Content Management Powered by CuteNews
Nowadays, Canada Slots-Online-Canada.ca is home to 200+ licensed gambling establishments that operate 76,000+ slots and 2,200+ table games.