Výsledky KB Český pohár České Budějovice

Výsledky KB Český pohár České Budějovice - 20.6.2009 zde.
datum: 22 Jun 2009 autor: Pavel Šibrava

Průzkumu přístupnosti MHD v Praze

Průzkumu přístupnosti MHD v Praze  je na stránkách Hlavního města Prahy.  Průzkum je určen lidem s různými druhy postižení, jejich přátelům, rodinným příslušníkům, asistentům, dobrovolníkům.

Průzkum je určen i pro rodiče, kteří mají zkušenost s cestováním MHD s dětmi v kočárku, ale i pro seniory, tedy pro všechny, komu bariéry v MHD komplikují život. V průzkumu je například možné vyjádřit, jakou stanici metra byste osobně potřebovali mít nejdříve bezbariérově přístupnou, co konkrétně Vás v MHD omezuje - zdali je to nedostatek nízkopodlažních spojů, bariérové zastávky tramvají, mezera mezi nástupištěm a soupravou metra, či něco jiného.

Je zde rovněž prostor pro Vaše náměty, připomínky a návrhy, které se týkají MHD v Praze a konkrétních problematických bariérových míst. S výsledky průzkumu budou seznámeni lidé odpovědní za dopravu v Praze a její financování.

Výsledky budou sloužit jako podklady pro jejich další práci. Průzkumu se bude možné účastnit až do konce září.

datum: 15 Jun 2009 autor: OSAV

Pozvánka na 4. kolo KB Českého poháru 2000 devět

Čtvrté kolo letošního ročníku KB Českého poháru v atletice vozíčkářů se uskuteční v sobotu 20. června na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích. Přihlášky do 16.6. Propozice zde.
datum: 10 Jun 2009 autor: OSAV

Výsledky Memoriálu Josefa Odložila

Výsledky vloženého závodu vozíčkářů na Memoriálu Josefa Odložila naleznete na stránkách SK Moravia Brno.
datum: 09 Jun 2009 autor: OSAV

Výsledky KB Český pohár BRNO

Výsledky KB Český pohár BRNO - 7.6.2009 na stránkách SK Moravia Brno.
datum: 08 Jun 2009 autor: Pavel Šibrava

Změnili klubovou příslušnost a zase v Líšni vyhráli

Na fotbalovém hřišti SK Líšeň se v neděli sedmého června konalo zcela nefotbalové klání. Na zelené trávě, po které obvykle pobíhá sudí v trenýrkách a s píšťalkou, tentokrát postávali elegantně oblečení rozhodčí s praporky a pásmem. Pravoúhlé čáry byly přeťaty diagonálními pruhy diskařských výsečí, a sportovci na vozíčku vzájemně měřili své síly a aktuální formu v atletických vrhačských disciplínách.
celý článek
datum: 07 Jun 2009 autor: Martin Němec

Memoriál Josefa Odložila na pražské Julisce

Jana Fesslová, Martin Němec, Jaroslav Petrouš, Miroslav Šperk a Josef Štiak si zahází diskem v rámci úvodní části zítřejšího Memoriálu Josefa Odložila na pražské Julisce. Disk vozíčkářů začíná od 14:00 spolu se žákovskými závody, předprogramový Dukla mítink od 16:00 a Premium Meeting Evropské atletické asociace od 17:00. Kompletní program na stránkách memoriálu.
datum: 07 Jun 2009 autor: OSAV

Na atletických závodech budou stále používány koeficienty z roku 2008

Z rozhodnutí Sportovně technického výboru atletiky IPC budou na atletických soutěžích stále používány přepočtové koeficienty z roku 2008. Zároveň byla ihned po únorovém atletickém summitu vytvořena pracovní skupina, která se má zaměřit na principy stanovování přepočtových koeficientů. Jejím koordinátorem je Craig Carscadden. 

Na konci června by atletika IPC měla rozeslat národním paralympijským výborům základní program a kvalifikační podmínky ke světovému atletickému šampionátu Christchurch 2011.

celý článek
datum: 02 Jun 2009 autor: Martin Němec

Zpravodajství z Dutch Open

Nizozemské městečko Emmeloord je správním centrem nové země, kterou v polovině dvacátého století holandští usedlíci vyrvali moři. Leží zhruba pět metrů pod úrovní bývalé mořské hladiny a vyznačuje se krom jiného i tím, že v něm bydlí atletický koordinátor IWAS Jan Bockweg.

A právě Jan Bockweg zorganizoval v Emmeloordu během posledního květnového víkendu nizozemský atletický šampionátu pro handicapované, kterého se účastnili 2 čeští atleti na “vozíku”.

celý článek
datum: 31 May 2009 autor: OSAV

Výsledky Dutch Open

Výsledky našich atletů na Dutch Open naleznete zde. Kompletní výsledky na stránkách šampionátu.
datum: 31 May 2009 autor: Pavel Šibrava

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews