Když se daří tak se daří, aneb namazanou stranou stále dolů. Až do konce.

Při návratu z Indie jsme nechtěli nic riskovat, a proto jsme se odmítli spolehnout, že nás na z hotelu na letiště dopraví organizátoři a v předstihu jsme si k tomuto účelu rezervovali 3 hotelové Toytoty. Každý z nás si dal stranou hromádku necelých osmiset rupek, ve čtyři ráno jsme se naskládali do bílých japonských vozů a vyrazili směr letiště.
celý článek
datum: 03 Dec 2009 autor: Martin Němec

Češi skončili v Indii v první desítce

Ani jeden ze startů českých atletů na světových hrách vozíčkářů a amputářů v indickém Bangalore nevyšel naprázdno. Pět zlatých a šest stříbných medailí, o které se zasloužilo pět sportovců, znamená pro Českou republiku sedmou příčku v pořadí národů
celý článek
datum: 30 Nov 2009 autor: Martin Němec

Dopravní kolaps pokračuje

I přes každodenní ujišťování ze všech míst, jak od tommorrow bude všechno v pořádku, Indům se stále jaksi nedaří zorganizovat dopravu mezi hotely a sportovišti. V hotelu Atria, ve kterém bydlíme se sice objevila dvojice dobrovolníků, ale objednaný bezbariérový autobus včera místo ve dvanáct dorazil až kolem třičtvrtě na dvě. Česká výprava už počítá pročekané hodiny před hotelem na desítky.
celý článek
datum: 28 Nov 2009 autor: Martin Němec

Nechme doping na Indy

Po dnešním závodu v hodu diskem kategorie F55 za mnou jako za vítězem (vyhrál jsem o 35 cm ubohým výkonem 34,84 m) přišel jeden z rozhodčích disciplíny a řekl mi, že mám asi pět minut počkat v sektoru, jestli náhodou nepřijde dopingová kontrola, pak můžu pryč.
celý článek
datum: 26 Nov 2009 autor: Martin Němec

IWASácké světové hry jsou od počátku spíše katastrofou

Pět tělesně handicapovaných atletů si dokázalo najít sponzory a díky nim si zajistit účast na Světových hrách IWAS v indickém Bangalore. Na rozdíl od her, které před dvěma roky hostilo hlavní město Taiwanu, jde tentokrát od začátku všechno jaksi šejdrem.
celý článek
datum: 24 Nov 2009 autor: Martin Němec

IWAS World Games 2009

V sobotu 21. listopadu odcestuje atletická minivýprava z Prahy přes Londýn do indického města Bangalore, kde se zúčastní světových her IWAS 2009.

 

Účastníci a medailisté paralympiád a světových atletických šampionátů IPC Eva Kacanu, Jana Fesslová, Martin Němec a Josef Štiak si jedou otestovat formu po nezvyklé podzimní přípravě a pokusit se o splnění účastníckých limitů na mistrovství světa, které bude v lednu 2011 v novozélandském Christchurch. Nováček Jaroslav Petrouš poprvé naostro poměří síly ve světové konkurenci.

 

Aktuální informace o soutěžních kláních v hlavním městě indického státu Karnataka naleznete na oficiálním webu paralympijského výboru Indie.

 

 

datum: 19 Nov 2009 autor: OSAV

Atletika Mostom ´09

Tradiční integrační mítink se v bratislavské hale Elán uskuteční v sobotu 12. prosince. Podrobnosti na webu Slovenského atletického svazu zdravotně postižených.
datum: 11 Nov 2009 autor: Martin Němec

Změny pravidel KB Českého poháru 2010

Český pohár pravidla 2010 zde.

 

Změny pravidel KB Českého poháru 2010:

Čl. III. Odst. A bod 2.

Sportovec soutěží v jedné, maximálně ve dvou disciplínách, které si sám určí při prezentaci. Prezentace se každý sportovec musí zúčastnit osobně v určeném čase dle propozic. Neodprezentovaný sportovec nebude připuštěn do soutěže.

 

Čl. III. Odst. A. bod 8.

Zpracovatel výsledků přidělí body sportovcům v kategorii žen i mužů v závislosti na jejich umístění. Za poslední místo přísluší jeden bod, za předposlední dva body, za každé další lepší místo v pořadí vždy o jeden bod více. Body se sčítají do celkového pořadí v daném roce.

datum: 10 Nov 2009 autor: Pavel Šibrava

Atletický kalendář na rok 2010

• 30. 4. – 7. 5. Soustředění Nymburk

• 8. 5. KB Český pohár, Pardubice

• 22. 5. KB Český pohár, Olomouc

• 29. – 30.5. Dutch Open, Emmen

• 6. 6. KB Český pohár, Brno

• 11. – 13.6. German Nationals, Bottrop

• 25. – 27.6. Czech Open, Olomouc

• 24. 7. KB Český pohár, Č. Budějovice

• 7. 8. KB Český pohár, Nové Město n. M.

• 11. 9. KB Český pohár, Praha

• 28. – 31.10. Soustředění Nymburk

• listopad Soustředění Turecko/UAE

• prosinec Soustředění Nymburk

datum: 08 Nov 2009 autor: Martin Němec

Atletická reprezentace pro rok 2010

Pravidla pro zařazení do reprezentace a seznam reprezentantů pro rok 2010 naleznete zde.
datum: 08 Nov 2009 autor: Martin Němec

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews