Pozvánka na 2. kolo KB ČP

Na druhé kolo KB Českého poháru Vás srdečně zveme do Holomóca (Olomouce) tentokrát 26.05.2012. Na Vaší hojnou účast se těší pořadatelé. Propozice zde.
datum: 09 May 2012 autor: Eva Kacanu

Předběžná alokace kvót na paralympiádu

Vzhledem k tomu, že už nyní splnilo A kvalfikační paralympijský limit více atletů, než je k dispozici slotů, nebude při rozdělování kvót přihlíženo ke splněným B limitům.

Živě kalkulovaný přehled plnění limitů naleznete zde.

Dle aktuálního statistiky z počátku května, má Česká republika 14 mužských a 8 ženských splněných A limitů. Pro přímou paralympijskou alokaci prostřednictvím A limitů se, po odečtení kvóty ze světového šampionátu v Christchurch, Čechům počítá 12 mužských a 8 ženských limitů. Pro doplnění - v B limitech je stav 2:1.

datum: 06 May 2012 autor: OSAV

Poloviční úspěšnost pardubických atletů v Chorvatsku

Zatímco čerstvě handicapovaný Jaroslav Petrouš splnil na mezinárodním mistrovství Chorvatska v Záhřebu kvalifikační A limit na paralympiádu v hodu diskem kategorie F58 o 7 centimetrů, jeho kolega z Hvězdy SKP Pardubice Viktor Uřídil na podobnou diskařskou metu pro klasifikaci F55 o 14 čísel nedosáhl .

Kompletní výsledky na webu závodů

datum: 06 May 2012 autor: OSAV

Atleti na vozíku se budou před nadcházející sezónou soustředit v Nymburce

Díky podpoře Skupiny ČEZ se na počátku května uskuteční ve Sportovním centru ČSTV v Nymburce atletické soustředění pro vozíčkáře. Soustředění je určeno nejen pro vrcholové sportovce s handicapem, jichž letošním cílem bude účast na paralympiádě v Londýně, ale i pro nováčky a začínající sportovce, kteří se v důsledku úrazu či nemoci ocitli na invalidním vozíku a přesto chtějí začít sportovat a žít aktivním životem.
datum: 20 Apr 2012 autor: OSAV

Skupina ČEZ

datum: 20 Apr 2012 autor: OSAV

Český pohár startuje paralympijskou sezónu

První kolo čtrnáctého ročníku KB Českého poháru v atletice vozíčkářů se uskuteční v úterý 8. května v Pardubicích. Propozice ke stažení zde.
datum: 20 Apr 2012 autor: OSAV

Klasifikační MASTER LIST OSAV

Klasifikační MASTER LIST OSAV pro Český pohár v atletice vozíčkářů na webu SK Moravia Brno.
datum: 01 Apr 2012 autor: OSAV

La Santa Cup

Výsledky kontrolního závodu na soustředění reprezentace Atletiky vozíčkářů a hostů na Lanzarote naleznete na webu SK Moravia.
datum: 28 Mar 2012 autor: OSAV

Atleti na vozíku začínají přípravu na Londýn

Reprezentace atletů vozíčkářů odlétá 8. března na dvoutýdenní soustředění v teplých krajích. Klub La Santa na Lanzarote na Kanárských ostrovech jim poskytne optimální podmínky pro úvodní vrhačskou přípravu v paralympijské sezóně. 
datum: 07 Mar 2012 autor: OSAV

Eva Hrdinová trenérkou roku 2011

Trenérka reprezentace atletiky vozíčkářů a Hvězdy SKP Pardubice Eva Hrdinová (dříve Vindová) byla, dle článku na webu ČATHS, včera vyhlášena trenérkou roku.
datum: 07 Mar 2012 autor: OSAV

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews