Výsledky KB Český pohár Nové Město nad Metují

Výsledky KB Český pohár Nové Město nad Metují naleznete zde.

Průběžné výsledky KB Český pohár za rok 2016 naleznete zde.

datum: 01 Aug 2016 autor: Pavel Šibrava

KB Český pohár Nové Město nad Metují

Propozice na KB Český pohár Nové Město nad Metují naleznete zde.
datum: 20 Jul 2016 autor: Pavel Šibrava

Junioři na světových hrách v Praze

Naší junioři na světových hrách v Praze ostudu neudělali.

Ve třech sportech bojovalo 18 juniorů od 14 do 23 let na Světových hrách v Praze. Největší české zastoupení  měla atletika, plavání. Ve stolním tenise startoval jediný zástupce ČR.

Atletické soutěže a stolní tenis probíhaly na stadionu Kotlářka Praha 6  a  plavání na Šutce Praha 8.  I  Přes nepříjemnosti, které připravilo atletům počasí , první den tropické teplo a druhý den dopoledne vedro a odpoledne průtrž mračen a vítr, který strhl diskařkou síť právě v okamžiku, kdy se na soutěž připravovala děvčata na hod diskem. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

celý článek
datum: 14 Jul 2016 autor: Eva Kacanu

CZECH OPEN 2016

V termínu 27 -29.6. 2016 proběhl v Olomouci tradiční Czech Open a MČR atletiky vozíčkářů . Celkem se zúčastnilo 70 sportovců z pěti států.  Nejzajímavější byl souboj kuželkářů, kterých se sešlo hned 9 ze 3 států.
celý článek
datum: 14 Jul 2016 autor: Eva Kacanu

Výsledky KB Český pohár Brno

Výsledky KB Český pohár Brno - 2.7.2016 naleznete zde.
datum: 02 Jul 2016 autor: Pavel Šibrava

CZECH OPEN 2016

Aktualizovaný časový pořad na CZECH OPEN 2016.
datum: 27 Jun 2016 autor: Eva Kacanu

CZECH OPEN 2016

Jak již víte  byl na ME problém s kuželkou, kterou máte všichni  a tak je potřeba si ji upravit, tak, aby vyhovovala novým pravidlům. Mgr. Iva Machová PhD., která je technický delegát IPC na Czech Open 2016, rozhodla, že pokud bude kuželka splňovat všechna kritéria , mimo cylindrického konce tak bude  normálně puštěna do soutěže. Nicméně je nutné si kuželky do budoucna upravit, aby to bylo dle nákresu a doufat, že IPC to za rok zase nezmění.  V příloze najdete pravidlo i nákres. Také počítejte s tím, že bude v Olomoucí aplikované pravidlo 5 minut na  uvázaní a zkušební pokusy.
datum: 24 Jun 2016 autor: Eva Kacanu

ME - Grosseto

Vážení účastníci ME,

ráda bych touto cestou moc poděkovala všem sportovcům za reprezentaci, velké blahopřání patří všem medailistům a všem komu se podařilo si vylepšit osobní rekord, ale blahopřání patří i těm, kteří neuspěli tak jak chtěli. Jsem přesvědčena, že jsme se všichni snažili vydat to nejlepší a to, že se to nepodařilo tak jak jsme chtěli  je jen motivaci pro další snažení se, bohužel někteří z nás doplatili, na rozhodnutí rozhodčích, což je opravdu nespravedlivé, ale...... Jsem přesvědčena, že i tato špatná zkušenost je pro nás zároveň dobrá zkušenost, která nám opět ukázala, jak se dají vykládat pravidla. Nicméně věřím, že nás to neodradí a připravíme preventivní opatření, abychom předešli těmto negativním zkušenostem.

celý článek
datum: 24 Jun 2016 autor: Eva Kacanu

KB Český pohár Brno

Pozvánku na KB Český pohár Brno - 2.7.2016 naleznete zde.

datum: 21 Jun 2016 autor: Pavel Šibrava

CZECH OPEN 2016

Předběžný časový pořad na CZECH OPEN 2016, tento se může ještě změnit tak s tím prosím počítejte. Prosím o upřesnění ubytování, kdo tak neučinil a to co nejrychleji.

datum: 21 Jun 2016 autor: Eva Kacanu

<< Předchozí 1 Další >>
archiv článků

Content Management Powered by CuteNews