V Ý S L E D K Y 

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ATLETICE VOZÍČKÁŘŮ

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 

25. července 1993


 

 skupina F1 muži  -  koule                       ČR  -   4.21 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Nehudek Karel       Meta Hrabyně         CZE    3.42   

  2 Běleš Radim         Meta Hrabyně         CZE    2.54   

  3 Kočvara Oldřich     Meta Hrabyně         CZE    2.41   

 

 

 

 skupina F1 muži  -  disk                       ČR  -   8.14 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Nehudek Karel       Meta Hrabyně         CZE    6.64   

  2 Běleš Radim         Meta Hrabyně         CZE    6.00   

  3 Kočvara Oldřich     Meta Hrabyně         CZE    3.88   

 

 

 

 skupina F1 muži  -  kuželka                     ČR  -  19.22 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Nehudek Karel       Meta Hrabyně         CZE   16.38   

  2 Běleš Radim         Meta Hrabyně         CZE   13.80   

  3 Kočvara Oldřich     Meta Hrabyně         CZE   10.64   

 

 

 

 skupina F2 muži  -  koule                       ČR  -   6.20 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Šibrava Pavel       Moravia Brno         CZE    5.16   

  2 Klapáč Miloš        Moravia Brno         CZE    4.54   

  3 Pinter Dušan        ŠKV Piešťany         SLK    3.30   

 

 

 

 skupina F2 muži  -  disk                       ČR  -  12.18 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Šibrava Pavel       Moravia Brno         CZE   12.18 ČR

  2 Šebek Zdeněk        Nové Město n.M.      CZE   11.60   

  3 Klapáč Miloš        Moravia Brno         CZE   11.16   

  4 Pinter Dušan        ŠKV Piešťany         SLK    6.04   

 

 

 

 skupina F2 muži  -  oštěp                       ČR  -  11.78 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Klapáč Miloš        Moravia Brno         CZE   10.38   

  2 Šebek Zdeněk        Nové Město n.M.      CZE   10.28   

  3 Šibrava Pavel       Moravia Brno         CZE    7.58   

  4 Pinter Dušan        ŠKV Piešťany         SLK    5.78   

 

 

 

 skupina F3 muži  -  koule                       ČR  -   5.96 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Koubek Jaroslav     Moravia Brno         CZE    6.06   

  2 Šebek Zdeněk        Nové Město n.M.      CZE    5.12   

  3 Ermis Pavel         Meta Hrabyně         CZE    4.58   

 

 

 

 skupina F3 muži  -  disk                       ČR  -  15.10 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Koubek Jaroslav     Moravia Brno         CZE   14.76   

  2 Ermis Pavel         Meta Hrabyně         CZE    8.74   

 

 

 

 skupina F3 muži  -  oštěp                       ČR  -  13.02 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Koubek Jaroslav     Moravia Brno         CZE   11.52   

  2 Ermis Pavel         Meta Hrabyně         CZE    8.56   

 

 

 

 

 skupina F4 muži  -  koule                       ČR  -   6.44 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Bogdan Štefan       ŠKV Piešťany         SLK    7.18   

  2 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO    6.65   

  3 Čichoň Rostislav    Meta Hrabyně         CZE    6.44 ČR

  4 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE    5.76   

  5 Pešek Vladislav     SCZP Budějovice      CZE    5.67   

  6 Pitoňák Dušan       ŠKV Piešťany         SLK    5.22   

  7 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE    4.86   

  8 Balga Zdeněk        Moravia Brno         CZE    4.76   

  9 Žíla Ludvík         Liga Brno            CZE    4.25   

 10 Slanovodský Pavel   Liga Brno            CZE    4.17   

 11 Sejkot Jaromír      Nové Město n.M.      CZE    4.08   

 12 Montag Vlastimil    Meta Hrabyně         CZE    3.80   

 13 Kohoutek Tomáš      Liga Brno            CZE    3.69   

 

 

 

 skupina F4 muži  -  disk                       ČR  -  23.36 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Bogdan Štefan       ŠKV Piešťany         SLK   21.90   

  2 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO   21.08   

  3 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE   20.70   

  4 Balga Zdeněk        Moravia Brno         CZE   16.80   

  5 Pešek Vladislav     SCZP Budějovice      CZE   15.92   

  6 Čichoň Rostislav    Meta Hrabyně         CZE   15.36   

  7 Pitoňák Dušan       ŠKV Piešťany         SLK   15.28   

  8 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE   14.32   

  9 Montag Vlastimil    Meta Hrabyně         CZE   12.16   

 10 Žíla Ludvík         Liga Brno            CZE   10.62   

 11 Kohoutek Tomáš      Liga Brno            CZE   10.10   

 12 Sejkot Jaromír      Nové Město n.M.      CZE    9.74   

 13 Slanovodský Pavel   Liga Brno            CZE    9.22   

 

 

 

 skupina F4 muži  -  oštěp                       ČR  -  16.10 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Bogdan Štefan       ŠKV Piešťany         SLK   21.30   

  2 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO   17.42   

  3 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE   15.44   

  4 Čichoň Rostislav    Meta Hrabyně         CZE   12.68   

  5 Balga Zdeněk        Moravia Brno         CZE   12.32   

  6 Pitoňák Dušan       ŠKV Piešťany         SLK   11.90   

  7 Kohoutek Tomáš      Liga Brno            CZE   11.40   

  8 Žíla Ludvík         Liga Brno            CZE   11.40   

  9 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE   11.00   

 10 Slanovodský Pavel   Liga Brno            CZE   10.70   

 11 Montag Vlastimil    Meta Hrabyně         CZE   10.36   

 12 Pešek Vladislav     SCZP Budějovice      CZE   10.36   

 13 Sejkot Jaromír      Nové Město n.M.      CZE    9.90   

 

 

 

 skupina F5 muži  -  koule                       ČR  -   8.04 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Štiak Josef         SCZP Budějovice      CZE    8.04 ČR

  2 Ručka Josef         Meta Hrabyně         CZE    6.96   

  3 Kozlovský Radim     Meta Hrabyně         CZE    6.28   

  4 Večeřa Jaroslav     Moravia Brno         CZE    6.00   

  5 Macíček JUDr. Libor Moravia Brno         CZE    5.58    

  6 Potůček Dalibor     Meta Hrabyně         CZE    5.20   

  7 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE    4.50   

  8 Jochymek Tomáš      Liga Brno            CZE    4.08   

  9 Cajthaml Petr       Liga Brno            CZE    3.24   

 10 Vrba Jiri           Liga Brno            CZE    3.02   

 

 

 

 skupina F5 muži  -  disk                       ČR  -  27.56 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Štiak Josef         SCZP Budějovice      CZE   27.56   

  2 Ručka Josef         Meta Hrabyně         CZE   20.34   

  3 Večeřa Jaroslav     Moravia Brno         CZE   19.38   

  4 Kozlovský Radim     Meta Hrabyně         CZE   19.32   

  5 Macíček JUDr. Libor Moravia Brno         CZE   17.22    

  6 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE   15.08   

  7 Potůček Dalibor     Meta Hrabyně         CZE   11.64   

 

 

 

 skupina F5 muži  -  oštěp                       ČR  -  19.06 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Štiak Josef         SCZP Budějovice      CZE   18.70   

  2 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE   17.60   

  3 Ručka Josef         Meta Hrabyně         CZE   16.36   

  4 Večeřa Jaroslav     Moravia Brno         CZE   16.20   

  5 Macíček JUDr. Libor Moravia Brno         CZE   15.54   

  6 Kozlovský Radim     Meta Hrabyně         CZE   15.44   

  7 Cajthaml Petr       Liga Brno            CZE   14.02   

  8 Kettner Radek       NOLA Teplice         CZE   12.62   

  9 Jochymek Tomáš      Liga Brno            CZE   11.94   

 10 Potůček Dalibor     Meta Hrabyně         CZE   11.52   

 11 Vrba Jiri           Liga Brno            CZE    8.64   

 

 

 

 skupina F6 muži  -  koule                       ČR  -   7.29 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Weiberle Eugen                           GER    9.40   

  2 Danko Štefan        Nové Město n.M.      CZE    6.48   

  3 Bobek Jiří          Nové Lázně           CZE    4.67   

  4 Scharf Tomáš        Meta Hrabyně         CZE    4.63   

 

 

 

 skupina F6 muži  -  disk                       ČR  -  28.38 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Weiberle Eugen                           GER   28.88   

  2 Danko Štefan        Nové Město n.M.      CZE   26.98   

  3 Bobek Jiří          Nové Lázně           CZE   16.34   

  4 Scharf Tomáš        Meta Hrabyně         CZE   13.25   

 

 

 

 

 skupina F6 muži  -  oštěp                       ČR  -  25.92 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Danko Štefan        Nové Město n.M.      CZE   25.92 ČR

  2 Weiberle Eugen                           GER   25.62   

  3 Bobek Jiří          Nové Lázně           CZE   13.44   

  4 Scharf Tomáš        Meta Hrabyně         CZE   10.86   

 

 

 

 skupina F7 muži  -  koule                       ČR  -   7.91 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Klíma Josef         Moravia Brno         CZE    5.38   

  2 Blahuta Milan       Meta Hrabyně         CZE    4.06   

 

 

 

 skupina F7 muži  -  disk                       ČR  -  27.58 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Klíma Josef         Moravia Brno         CZE   11.82   

  2 Blahuta Milan       Meta Hrabyně         CZE    8.90   

 

 

 

 skupina F7 muži  -  oštěp                       ČR  -  23.64 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Klíma Josef         Moravia Brno         CZE   13.32   

  2 Blahuta Milan       Meta Hrabyně         CZE   11.80   

 

 

 

 

 skupina F2 ženy  -  koule                       ČR  -   5.99 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE    5.99 ČR

 

 

 

 skupina F2 ženy  -  disk                       ČR  -  11.88 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE    9.98   

 

 

 

 skupina F2 ženy  -  oštěp                       ČR  -   9.04 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE    9.04 ČR

 

 

 

 skupina F4 ženy  -  koule                       ČR  -   5.27 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Běhalová Miloslava  Meta Hrabyně         CZE    5.20   

  2 Tichá Michaela      Liga Brno            CZE    3.47   

  3 Klimperová Radka    Liga Brno            CZE    3.21   

  4 Niečová Vlasta      Liga Brno            CZE    2.63   

 

 

 

 skupina F4 ženy  -  disk                       ČR  -  19.22 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Běhalová Miloslava  Meta Hrabyně         CZE   18.06   

  2 Tichá Michaela      Liga Brno            CZE    9.08   

  3 Klimperová Radka    Liga Brno            CZE    7.86   

  4 Niečová Vlasta      Liga Brno            CZE    6.18   

 

 

 

 skupina F4 ženy  -  oštěp                       ČR  -  13.56 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Běhalová Miloslava  Meta Hrabyně         CZE   12.90   

  2 Tichá Michaela      Liga Brno            CZE    7.82   

  3 Klimperová Radka    Liga Brno            CZE    7.56   

  4 Niečová Vlasta      Liga Brno            CZE    7.28   

 

 

 

 skupina F5 ženy  -  koule                       ČR  -   5.72 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Lapornik Draga      SP Ljubljana         SLO    6.38   

  2 Jirásková ing. Věra Nové Město n.M.      CZE    5.72 ČR

  3 Bobková Naďa        NOLA Teplice         CZE    4.04   

  4 Machalová Veronika  Liga Brno            CZE    3.12   

 

 

 

 skupina F5 ženy  -  disk                       ČR  -  18.88 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Jirásková ing. Věra Nové Město n.M.      CZE   17.84   

  2 Lapornik Draga      SP Ljubljana         SLO   17.42   

  3 Bobková Naďa        NOLA Teplice         CZE    8.76   

  4 Machalová Veronika  Liga Brno            CZE    8.40   

 

 

 

 skupina F5 ženy  -  oštěp                       ČR  -  13.20 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Jirásková ing. Věra Nové Město n.M.      CZE   12.52   

  2 Lapornik Draga      SP Ljubljana         SLO   11.52   

  3 Machalová Veronika  Liga Brno            CZE    7.84   

  4 Bobková Naďa        NOLA Teplice         CZE    7.62   

 

 

 

 skupina T2 muži  -  100 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v s 

 

  1 Šebek Zdeněk        Nové Město n.M.      CZE      24.5 

  2 Ermis Pavel         Meta Hrabyně         CZE      48.0 

 

 

 

 skupina T2 muži  -  200 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Pinter Dušan        ŠKV Piešťany         SLK    2:23.1 

 

 

 

 skupina T2 muži  -  400 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Šebek Zdeněk        Nové Město n.M.      CZE    1:32.2 

  2 Ermis Pavel         Meta Hrabyně         CZE    3:58.5 

 

 

 

 skupina T2 muži  -  800 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Šebek Zdeněk        Nové Město n.M.      CZE    3:36.5 

 

 

 

 

 skupina T3 muži  -  100 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v s 

 

  1 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE      19.4 

  2 Hůlek Josef         Nové Město n.M.      CZE      19.9 

  3 Klečka Miroslav     Moravia Brno         CZE      19.9 

  4 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE      20.7 

  5 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO      21.5 

  6 Slanovodský Pavel   Liga Brno            CZE      25.0 

  7 Kohoutek Tomáš      Liga Brno            CZE      25.9 

  8 Čichoň Rostislav    Meta Hrabyně         CZE      28.5 

  9 Montag Vlastimil    Meta Hrabyně         CZE      32.5 

 10 Sejkot Jaromír      Nové Město n.M.      CZE      41.5 

 

 

 

 skupina T3 muži  -  200 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v s 

 

  1 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE      33.8 

  2 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO      34.7 

  3 Klečka Miroslav     Moravia Brno         CZE      35.8 

  4 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE      37.0 

  5 Peklar Damjan       SP Ljubljana         SLO      38.4 

  6 Kohoutek Tomáš      Liga Brno            CZE      52.5 

  7 Slanovodský Pavel   Liga Brno            CZE      54.0 

  8 Čichoň Rostislav    Meta Hrabyně         CZE      59.4 

  9 Pešek Vladislav     SCZP Budějovice      CZE    1:03.0 

 10 Bogdan Štefan       ŠKV Piešťany         SLK    1:03.3 

 11 Sejkot Jaromír      Nové Město n.M.      CZE    1:03.7 

 12 Pitoňák Dušan       ŠKV Piešťany         SLK    1:10.1 

 

 

 

 skupina T3 muži  -  400 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Hůlek Josef         Nové Město n.M.      CZE    1:02.3 

  2 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE    1:02.4 

  3 Klečka Miroslav     Moravia Brno         CZE    1:03.1 

  4 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO    1:04.1 

  5 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE    1:06.7 

  6 Peklar Damjan       SP Ljubljana         SLO    1:09.3 

 

 

 

 skupina T3 muži  -  800 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Hůlek Josef         Nové Město n.M.      CZE    2:09.9 

  2 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE    2:10.6 

  3 Klečka Miroslav     Moravia Brno         CZE    2:11.4 

  4 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE    2:12.4 

  5 Peklar Damjan       SP Ljubljana         SLO    2:18.5 

 

 

 

 skupina T4 muži  -  100 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v s 

 

  1 Kyslinger Petr      Moravia Brno         CZE      19.0 

  2 Brychta Miroslav    Moravia Brno         CZE      19.6 

  3 Škorník Petr        Meta Hrabyně         CZE      19.8 

  4 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE      19.9 

  5 Kettner Radek       NOLA Teplice         CZE      28.6 

  6 Blahuta Milan       Meta Hrabyně         CZE      30.2 

  7 Cajthaml Petr       Liga Brno            CZE      30.3 

  8 Potůček Dalibor     Meta Hrabyně         CZE      32.5 

  9 Vrba Jiri           Liga Brno            CZE      37.0 

 

 

 

 skupina T4 muži  -  200 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v s 

 

  1 Škorník Petr        Meta Hrabyně         CZE      33.1 

  2 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE      34.3 

  3 Brychta Miroslav    Moravia Brno         CZE      34.4 

  4 Kyslinger Petr      Moravia Brno         CZE      34.5 

  5 Kozlovský Radim     Meta Hrabyně         CZE      51.7  

  6 Danko Štefan        Nové Město n.M.      CZE      52.9 

  7 Kettner Radek       NOLA Teplice         CZE      59.6 

  8 Scharf Tomáš        Meta Hrabyně         CZE      59.9 

  9 Klíma Josef         Moravia Brno         CZE    1:00.1 

 10 Štiak Josef         SCZP Budějovice      CZE    1:01.4 

 11 Cajthaml Petr       Liga Brno            CZE    1:04.5 

 

 

 

 skupina T4 muži  -  400 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Škorník Petr        Meta Hrabyně         CZE      59.9 

  2 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE    1:03.1 

  3 Kyslinger Petr      Moravia Brno         CZE    1:04.1 

  4 Brychta Miroslav    Moravia Brno         CZE    1:04.3 

  5 Kettner Radek       NOLA Teplice         CZE    1:53.0 

 

 

 

 skupina T4 muži  -  800 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Škorník Petr        Meta Hrabyně         CZE    2:13.4 

  2 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE    2:17.3 

  3 Brychta Miroslav    Moravia Brno         CZE    2:19.4 

  4 Kyslinger Petr      Moravia Brno         CZE    2:20.1 

 

 

 

 skupina T3 - T4 muži  -  1500 m

 

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Škorník Petr        Meta Hrabyně         CZE    3:58.9 

  2 Kašparovský MiroslavMoravia Brno         CZE    4:04.0 

  3 Hudej Janez         SP Ljublana          SLO    4:04.7 

  4 Vašíček Vojtěch     Moravia Brno         CZE    4:05.3 

  5 Brychta Miroslav    Moravia Brno         CZE    4:06.6 

  6 Mrva Bohumil        Moravia Brno         CZE    4:12.0 

  7 Klečka Miroslav     Moravia Brno         CZE    4:17.7 

  8 Kyslinger Petr      Moravia Brno         CZE    4:28.3 

  9 Peklar Damjan       SP Ljubljana         SLO    4:43.2 

 10 Kohoutek Tomáš      Liga Brno            CZE    7:32.8 

 11 Jochymek Tomáš      Liga Brno            CZE    7:34.7 

 12 Čichoň Rostislav    Meta Hrabyně         CZE    7:35.9 

 13 Kozlovský Radim     Meta Hrabyně         CZE    7:41.0 

 14 Danko Štefan        Nové Město n.M.      CZE    7:42.3 

 15 Scharf Tomáš        Meta Hrabyně         CZE    8:04.6 

 16 Štiak Josef         SCZP Budějovice      CZE    8:19.5 

 17 Klíma Josef         Moravia Brno         CZE    8:26.9 

 18 Sejkot Jaromír      Nové Město n.M.      CZE    8:27.1 

 19 Pešek Vladislav     SCZP Budějovice      CZE    8:48.2 

 20 Bogdan Štefan       ŠKV Piešťany         SLK    8:51.4 

 21 Pitoňák Dušan       ŠKV Piešťany         SLK    9:31.7 

 

 

 

 skupina T2 ženy  -  100 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v s 

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE      33.4 

 

 

 

 skupina T2 ženy  -  200 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE    1:11.7 

 

 

 

 skupina T2 ženy  -  400 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE    2:21.1 

 

 

 

 skupina T2 ženy  -  800 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Navrátilová Marie   Moravia Brno         CZE    5:07.1 

 

 

 

 skupina T3 ženy  -  100 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Klimperová Radka    Liga Brno            CZE      35.4 

 

 

 

 skupina T3 ženy  -  200 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Běhalová Miloslava  Meta Hrabyně         CZE      53.2 

  2 Niečová Vlasta      Liga Brno            CZE    1:16.1 

  3 Klimperová Radka    Liga Brno            CZE    1:20.3 

 

 

 

 skupina T4 ženy  -  100 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Smékalová Zdena     Meta Praha           CZE      23.4 

  2 Machová Valerie     Liga Brno            CZE      36.5 

  3 Bobková Naďa        NOLA Teplice         CZE   00:37.10

 

 

 

 skupina T4 ženy  -  200 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Lapornik Draga      SP Ljubljana         SLO      51.5 

  2 Machalová Veronika  Liga Brno            CZE    1:07.7 

  3 Machová Valerie     Liga Brno            CZE    1:27.3 

 

 

 

 skupina T4 ženy  -  400 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Machová Valerie     Liga Brno            CZE    2:43.1 

 

 

 

 skupina T4 ženy  -  800 m

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Smékalová Zdena     Meta Praha           CZE    2:49.7 

 

 

 

 

 

 skupina T3 - T4 ženy  -  1500 m

 

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v min

 

  1 Smékalová Zdena     Meta Praha           CZE    5:34.5 

  2 Lapornik Draga      SP Ljubljana         SLO    7:16.1 

  3 Běhalová Miloslava  Meta Hrabyně         CZE    7:24.0 

  4 Machová Valerie     Liga Brno            CZE    9:17.9 

 

 

 

 Pentatlon muži

 

Sk.  Výkony v m       Výkony v min     Body

Poř. Příjmení   Jméno    FTKoule Disk Oštěp  200 m  1500 m celkem

 

 1. Hudej       Janez    43 6.65 21.08 17.42 0:34.7  4:04.7     

                              

                        body  773  938   671    800    920  4.102

 

 2. Vašíček     Vojtěch  43 5.76 20.70 15.44 0:33.8  4:05.3     

                              

                        body  639  917   548    853    919  3.872

 

 3. Mrva        Bohumil  43 4.86 14.32 11.00 0:37.0  4:12.0     

                              

                        body  504  572   363    672    867  2.978

 

 4. Kašparovský Miroslav 54 4.50 15.08 17.60 0:34.3  4:04.0     

                              

                        body  321  396   570    749     924 2.960

 

 5. Šebek       Zdeněk   22 5.12 11.60 10.28   24.5  3:36.5     

                              

                        body  711  725   737    520    259  2.952

 

 6. Bogdan      Štefan   43 7.18 21.90 21.30 1:03.3  8:51.4     

                              

                        body  854  984   862      0      0  2.700

 

 7. Danko       Štefan   64 6.48 26.98 25.92 0:52.9  7:42.3     

                              

                        body  554  984   926     43       7 2.376

 

 8. Štiak       Josef    54 8.04 27.56 18.70 1:01.4  8:19.5     

                              

                        body  742  868   616      0      0  2.226

 

 9. Čichoň      Rostislav43 6.44 15.36 12.68 0:59.4  7:35.9     

                              

                        body  741  627   442      0     13  1.823

 

10. Pešek       Vladislav43 5.67 15.92 10.36 1:03.0  8:48.2     

                              

                        body  625  657   333      0      0  1.615

 

11. Pitoňák     Dušan    43 5.22 15.28 11.90 1:10.1  9:31.7     

                              

                        body  558  623   405      0      0  1.586

 

12. Ermis       Pavel    32 4.58  8.74  8.56   48.0   -          

                              

                        body  611  364   483      0      0  1.458

 

13. Kozlovský   Radim    54 6.28 19.32 15.44 0:51.7  7:41.0     

                              

                        body  530  552   480     64      8  1.334

 

14. Kohoutek    Tomáš    43 3.69 10.10 11.40 0:52.5  7:32.8     

                              

                        body  332  354   382     84     17  1.169

 

15. Slanovodský Pavel    43 4.17  9.22 10.70 0:54.0     0.0     

                              

                        body  402  309   349      0      0  1.115

 

16. Pinter      Dušan    22 3.30  6.04  5.78    -     -          

                              

                        body  450  275   316      0      0  1.041

 

17. Scharf      Tomáš    64 4.63 13.25 10.86 0:59.9  8:04.6     

                              

                        body  336  329   294      0       0   959

 

18. Klíma       Josef    74 5.38 11.82 13.32 1:00.1  8:26.9     

                              

                        body  400  233   298      0       0   931

 

19. Jochymek    Tomáš    54 4.08    0  11.94         7:34.7     

                              

                        body  272    0   337      0       0   623

 

20. Cajthaml    Petr     54 3.24     0 14.02     -     -         

                              

                        body  176    0   422      0      0    598

 

 

 Pentatlon ženy

 

 Sk.  Výkony v m       Výkony v min     Body

Poř. Příjmení   Jméno    FTKoule Disk Oštěp  200 m  1500 m celkem

   

 1. Navrátilová Marie    22 5.99  9.98  9.04 1:11.7 10:15.2     

                              

                        body1.885  736 1.065    441    135  4.952

 

 2. Běhalová    Miloslava43 5.20 18.06 12.90 0:53.2  7:24.0     

                              

                              9611.305 1.091    292     99  3.748

 

 3. Lapornik    Draga    54 6.38 17.42 11.52 0:51.5  7:16.1     

                              

                        body  832  916   692    225    119  2.784

 

 4. Klimperová  Radka    43 3.21  7.86  7.56 1:20.3              

                              

                        body  489  425   541      0      0  1.455

 

 5. Niečová     Vlasta   43 2.63  6.18  7.28 1:16.1              

                              

                        body  355  291   513      0      0  1.159

 

 6. Machalová   Veronika 54 3.12  8.40  7.84 1:07.7            0

                              

                        body  293  337   410      0      0  1.040

 

 

U sportovců sk. T2 jsou v kolonce 200 m výkony na trati 100 m

                      a v kolonce 1500 m výkony na trati 800 m

V rámci mistrovství se uskutečnila doplňková disciplína

 

 

 

hod kladivem (z vozíku) mužů

 

 

Poř.     J m é n o        Sportovní klub    Země Výkon v m 

 

  1 Štiak Josef         SCZP Budějovice      CZE   17.70 ČR

  2 Weiberle Eugen                           GER   13.88   

  2 Danko Štefan        Nové Město n.M.      CZE   12.16   

  2 Blahuta Milan       Meta Hrabyně         CZE    9.36