IX. ROČNÍK KB ČESKÉHO POHÁRU

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

4.8.2007


Výsledková listina ženy

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Nejlepší   Výkon%   Body/Poř.
1   KACANU Eva   AK Olomouc   F54           10.44   71.297   6.43   103.576   Koule   103.576   45
2   KNIEZKOVÁ Martina   SK Nové Město n. M.   F52   13.89   99.285                   Disk   99.285   42
3   FESSLOVÁ Jana   Hvězda SKP Pardubice   F55   23.67   90.230   15.53   83.864           Disk   90.230   39
4   TÁBORSKÁ Eva   Hvězda SKP Pardubice   F55           9.00   48.601   4.07   48.901   Koule   48.901   36

Výsledková listina muži

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%   Body/Poř.
1   ZVOLÁNEK Martin   Hvězda SKP Pardubice   F51   10.35   105.419                   23.52   97.703   Disk   105.419   45
2   BĚLEŠ Radim   SK Nové Město n. M.   F51   9.61   97.881                   24.16   100.361   Kuželka   100.361   42
3   NĚMEC Martin   Hvězda SKP Pardubice   F55   37.67   99.202   28.83   87.674   11.09   97.942           Disk   99.202   39
4   PÜRGL František   SK Nové Město n. M.   F54   27.56   96.861                           Disk   96.861   36
5   VANĚK Jan   Hvězda SKP Pardubice   F51   7.60   77.409                   22.51   93.507   Kuželka   93.507   33
6   KISÝ Aleš   AFK Chrudim TPS   F53           15.27   76.618   7.43   91.412           Koule   91.412   30
7   BLÁHA Milan   AFK Chrudim TPS   F54   21.50   75.563           8.62   88.747           Koule   88.747   27
8   ŠTIAK Josef   SK Nové Město n. M.   F56   33.96   88.162   30.86   84.617                   Disk   88.162   24
9   SÝKORA Zbyněk   Hvězda SKP Pardubice   F55   30.69   80.821           7.80   68.886           Disk   80.821   21
10   ŠČAMBURA Dušan   AK Olomouc   F55           23.18   70.492   9.04   79.837           Koule   79.837   18
11   VESECKÝ Petr   Hvězda SKP Pardubice   F51   5.66   57.649                   18.16   75.437   Kuželka   75.437   15
12   ŠIBRAVA Pavel   SK Moravia Brno   F52   13.47   72.156                           Disk   72.156   12
13   POKORNÝ Radek   SK Nové Město n. M.   F52   12.16   65.138                           Disk   65.138   9
14   PEŠEK Vladislav   SK Nové Město n. M.   F54   18.07   63.508           6.15   63.317           Disk   63.508   6
15   KAMARÁD Zbyněk   Hvězda SKP Pardubice   F34   10.38   26.405   15.65   58.674                   Oštěp   58.674   3
16   MACÍČEK Libor   SK Moravia Brno   F56   18.04   46.833           6.39   55.062           Koule   55.062   0
17   HAVELKA Michal   1 CZP JČ   F58           24.05   51.026   7.20   48.135           Oštěp   51.026   0
18   OMAMÍK Dušan   AK Olomouc   F55           11.89   36.159   5.68   50.163           Koule   50.163   0
19   BUHR Vojtěch   Hvězda SKP Pardubice   F34   7.63   19.410   5.96   22.345                   Oštěp   22.345   0

NOVÝ ČESKÝ REKORD - zvýrazněno červeně

OSTATNÍ - Výsledková listina ženy

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Nejlepší   Výkon%
1   ALSOUIDI Latifa   UAE   F34   13.41   70.125   6.52   45.915           Disk   70.125

OSTATNÍ - Výsledková listina muži

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Nejlepší   Výkon%
1   BIN DABBAS Mohammad   UAE   F34           25.43   95.340   9.62   89.173   Oštěp   95.340
2   HASSAN Jumaa Salem   UAE   F33   15.08   57.089           3.98   38.232   Disk   57.089